Wie zijn wij

Grispen-Küppers Assurantiën en Financieringen houdt zich al meer dan 40 jaar bezig met advisering van verzekeringen, pensioenen, hypotheken en financieringen. Dit betekent in de praktijk dat wij samen met u bekijken op welke manier u het beste bepaalde risico's kunt afdekken (verzekeringen en pensioenen) en hoe u uw wensen kunt realiseren.(hypotheken en financieringen) Bij ons kantoor kunt u rekenen op een onafhankelijk en persoonlijk advies.

Tevens zijn wij vanaf 01-07-2007 intermediair van RegioBank. U kunt dus naast bovengenoemde diensten ook bij ons terecht voor al uw bankzaken. De producten en diensten van RegioBank onderscheiden zich van andere banken, dus vraag eens vrijblijvend naar onze bankproducten.

Annie Grispen-Küppers

Particuliere verzekeringen en schadebehandeling


Alleen op afspraak

a.grispen@grispen-kuppers.nl

Eric Grispen

Hypotheekadvies, verzekeringen en bankzaken


Werkzaam op: Maandag, Dinsdag, Woensdag (tot 12.30), Donderdag, Vrijdag

e.grispen@grispen-kuppers.nl

Gabri Bongaerts

Adviseur bedrijfsmatige en particuliere verzekeringen


Werkzaam van maandag t/m vrijdag

g.bongaerts@grispen-kuppers.nl

Miranda Grispen

Binnendienst
 


Werkzaam op: Dinsdag, Woensdag (tot 12.30 uur) en Donderdag (tot 12.30 uur)

m.grispen@grispen-kuppers.nl

Berniek Beckers-Aben

Schadebehandeling en debiteurenbeheer


Werkzaam op: Maandag (tot 12.30), Woensdag en Donderdag (tot 12.30)

b.beckers@grispen-kuppers.nl

Joyce Hogewoning-Schoffelen

Binnendienst particuliere verzekeringen en bankzaken


Werkzaam op: Maandag, Dinsdag, Woensdag en Vrijdag

j.schoffelen@grispen-kuppers.nl

Monique Smeets

Binnendienst particuliere verzekeringen, hypotheken en bankzaken


Werkzaam op: Maandag, Dinsdag (tot 12.30 uur), Woensdag (tot 12.30 uur) en Donderdag

m.smeets@grispen-kuppers.nl

Nicole Sleuters

Binnendienst particuliere verzekeringen en schadebehandeling


Werkzaam op: Maandag, Dinsdag, Donderdag en Vrijdag

n.sleuters@grispen-kuppers.nl

William Mans

Binnendienst bedrijfsmatige en particuliere verzekeringen


Werkzaam op: Maandag, Dinsdag, Woensdag, Donderdag, Vrijdag

w.mans@grispen-kuppers.nl

Mirjam Heijman-Meuwissen

Schadebehandeling particulieren en bedrijven


Werkzaam op: Maandag, Dinsdag (tot 12.30 uur), Woensdag en Donderdag

m.heijman@grispen-kuppers.nl

Audrey Voets-Wolters

Schadebehandeling particulieren en bedrijven


Werkzaam op: Dinsdag, Woensdag (tot 12.30 uur), Donderdag (tot 12.30 uur) en Vrijdag

a.voets@grispen-kuppers.nl

Locatie

Ons kantoor

Kruisweg 34, 6051 HL Maasbracht
T 0475 - 439 393
F 0475 - 439 390
E info@grispen-kuppers.nl

Neem contact op

Openingstijden

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag

8.30 uur tot 17.00 uur
8.30 uur tot 17.00 uur
8.30 uur tot 17.00 uur
8.30 uur tot 17.00 uur
8.30 uur tot 17.00 uur

Of op afspraak.
Wij pauzeren van 12.30 tot 13.15 uur.

Door gebruik te maken van onze website, gaat u akkoord met het gebruik van cookies.
Meer informatie

Wat zijn cookies?

Een cookie is een klein tekstbestand dat door een website op uw apparaat (computer, tablet of mobiele telefoon) wordt geplaatst.

Hoe wij cookies gebruiken

Onze cookies zijn volkomen veilig en worden niet gebruikt om uw privégegevens of wachtwoorden te onderscheppen.
Ze worden o.a. gebruikt om onze website beter te laten functioneren.

Onze cookies hebben verschillende functies:

  • Ze zorgen ervoor dat u efficiënt door de website kunt navigeren
  • Ze onthouden eventueel uw voorkeuren
  • Ze helpen ons om de website voor u te verbeteren

Cookies van derden

Cookies worden ook gebruikt voor het bijhouden van statistieken door bijvoorbeeld Google Analytics en social media als Twitter, Facebook en Linkedin om te meten hoe vaak bepaalde pagina's door bezoekers worden gedeeld.

Uitschakelen cookies

U kunt het gebruik van cookies uitschakelen. Let erop dat u de instellingen apart voor elke browser en apparaat dat u gebruikt moet aanpassen. Hoe u uw instellingen kunt aanpassen, verschilt per browser. Raadpleeg hiervoor de handleiding van uw browser.

Wees u ervan bewust dat als u geen cookies wilt, wij niet meer kunnen garanderen dat onze website helemaal goed werkt. Het kan zijn dat enkele functies van de site verloren gaan.

Slotopmerkingen

Wij zullen deze verklaring af en toe aan moeten passen, omdat bijvoorbeeld onze website of de regels rondom cookies wijzigen.

Top